Memefi Coin Telegram Airdrop

0Shares
memefi telegram airdrop

Memefi Coin Telegram Airdrop: Memefi projesi Telegram TON ekosistemi içerisinde tasarlanmış yeni bir oyun-finans uygulamasıdır.

Notcoin ile benzer bir mantığa sahip olan Memefi uygulamasında amaç mümkün olan en fazla tokeni toplamak ve bununla orantılı olarak Airdrop ödül miktarını arttırmaktır.

Memefi Oyununun Mantığı

Oyunun ana mantığı ise Meme karakterleri dokunarak öldürmek. Her bir karakterin belirli bir enerjisi var ve her dokunduğunuzda bu enerjiden tüketiyorsunuz. Karakterin enerjisi tamamen tükenince yani sıfırlanınca karakter ölüyor ve bir başka karakter geliyor.

Telegram üzerinde çalışan uygulamaya kayıt olma işlemi gerçekleştirmeden doğrudan başlama butonuna basarak (play&earn) başlayabilirsiniz.

Uygulamaya dair bazı önemli detaylar :

Boosters:

Bu başlık altında yer alan güçlendirmeler daha fazla token kazanmanıza olanak sağlar. Günlük olarak verilen Turbo ve Recharge bonuslarını kullanarak mevcut kapasitenizin dışında fazladan token kazanabilirsiniz.

Damage seviyenizi yükselterek dokunma başına kazım yapacağınız token miktarını arttırabilirsiniz. bu aynı zamanda karaktere vereceğiniz dokunma başına zararı yani enerjisinden dokunma başına eksilteceğiniz miktarı gösterir.

Energy Cap seviyenizi yükselterek periyodik kazım kotanızı arttırabilirsiniz. Kotanız tükendiğinde karaktere zarar vermeye devam etmek için yeniden dolmasını beklemeniz gerekir.

Recharging Speed seviyenizi yükselterek Energy Cap kotanızın daha hızlı dolmasını sağlayabilirsiniz.

Tab botu satın alıp aktif ettiğinizde bot dokunma işlemini sizin yerinize otomatik olarak gerçekleştirir. Belirli zaman aralıklarında uygulamaya girmeniz yeterlidir.

Memefi Uygulamasını Başlatmak için : Memefi Telegram Uygulaması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *