Sigara Bıraktırma Tedavisinde Büyük Başarı

0Shares
sigara bırakma tedavisi

Almanya’nın Stuttgart, Berlin, Duisburg ve Frankfurt kentlerinde faaliyet yürüten Sedat Çelik Tedavi merkezi sigara bağımlılığının tedavisinde elde ettiği başarı ile dikkat çekiyor.

Sigara bırakmak isteyen binlerce kişiye uygulanan etkili yöntemler ile Almanya’da bu alanda hizmet veren tüm tedavi merkezleri ve terapi kliniklerini geride bırakan Sedat Çelik, birkaç seansta sigara içme isteğini önemli ölçüde zayıflatıyor.

Lazer Terapi Tekniğiyle Sigara Bırakma

Sedat Çelik tedavi merkezinde, sigara bağımlılığının tedavisi için lazer terapi yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem psikolojik destek ve diyetisyen yardımı ile birlikte uygulandığından, başarı oranı oldukça yüksek olmaktadır.

Sigara bırakmak isteyen hastalar ile özel olarak ilgilenen profesyonel ekip, ilk aşamadan başlayarak bağımlılığın tedavisi için kusursuz bir plan hazırlıyor. Psikolog, diyetisyen ve terapistlerden oluşan bu özel ekip, başvuran hastaların hepsinde başarılı sonuç almayı hedefliyor.

Sedat Çelik Tedavi Merkezinden Randevunuzu Alın

Sigarayı bırakmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız, hiç geciktirmeden Sedat Çelik Tedavi Merkezinden randevunuzu alarak ilk adımı atın.

  • Whatsapp no: +491725858599
  • Tel no: +492232155444
  • E-mail: sedat-c@hotmail.de

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *